Kuidas kaitsta hoolekandeasutuses viibivat lähedast nakkushaiguste eest?

aug. 23, 2024 | Uudised

Iseseisev statsionaarne õendusabi (õendushaigla)

Eesmärgiks on patsiendile parima võimaliku elukvaliteedi / toimetuleku saavutamine / säilitamine. Ravile suunab patsiendi perearst või eriarst.

Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus (hooldekodu)

Teenus on mõeldud inimestele, kes ei saa enam iseseisvalt kodus hakkama, kuid vajavad regulaarset hooldust ja järelevalvet.

Veel uudiseid

Õnnesoovid

Märjamaa haigla 2023.a. kuldseks kolleegiks valiti õde Ilme Leht. Õnnitleme! Märjamaa haigla 2023.a. hõbekolleegiks valiti Ukraina kodanik Oksana Kashuba. Õnnitleme!

Loe edasi
175 aastat haiglat Märjamaal

175 aastat haiglat Märjamaal Tänavu möödub 175 aastat Märjamaa haigla asutamisest. Aastal 1849 laskis Haimre mõisaproua Uexküll Märjamaale ehitada 12 voodikohaga hospitalihoone. Täpsemad andmed selle asukoha ja tegemiste kohta puuduvad, kuid on mitmeid allikaid, mis...

Loe edasi